Çorum Organize Sanayi Bölgesi

Drone, VR

Çorum Organize Sanayi Bölgesi ülkemizin önemli Organize Sanayi bölgeleri arasında yer almaktadır… VR TURU olarak bölgenin havadan görüntüleme ihtiyaçlarına çözüm üretme fırsatı yakaladık. Bölge eski ve yeni alanları ile birlikte 500 Hektar üzerine kurulmuş geniş bir alana sahiptir.Yetkililerle birlikte belirlenen 50 nokta üzerinden 2000 ‘in üzerinde fotoğraf üretilmiştir… Bu fotoğraflar işlenerek havadan 360 derece fotoğraflar oluşturulmuştur.

3 boyutlu haritalama üzerine yatırımlar yapan VR TURU kurum için özel bir demo oluşturmuştur. Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile yakın gelecekte 3 boyutlu harita modellerini artırılmış gerçeklikle birleştiriyor olacağız… Düşünsenize 500 hektar alanın 3 boyutlu haritasını akıllı telefonunuza sığdıracağız…

 

Yaptığımız yeni çalışmalar ışığında 06.01.18 tarihinde bu referansımızın içeriklerini güncelleme gereği duyduk. 3d modelini  oluşturduğumuz bahsi geçen modeli  ARMAP adını verdiğimiz ve demo versiyonunu geliştirdiğimiz Mobil Uygulama ile artırılmış gerçeklik teknolojisi ile canladırmayı başardık. Çok yüksek kalitede olmasada sabredemeyip ARMAP’ın kısa demo videosunu aşağıda paylaşıyoruz.

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU