Kerman Mobilya – İstikbal – Çorum

Commercial, Drone

İstikbal – Kerman Mobilya Çorum

İstikbal Kerman Mobilya Çorum ilinde mobilyacılık sektörü ile ilgilenen bir işletmedir. Birkaç farklı sektörde ticari geçmişi olan Kerman ailesi daha sonra bu birikim ile  2009  yılında mobilya sektörüne girmeye karar verir. Çorum ilinde tek  İstikbal ve Bellona  Çorum bayisi olan Kerman Mobilya. Ailenin yeni kuşağı olan Mühendis Gökhan Kerman öncülüğünde Türkiye’deki en modern İstikbal showroom’u olarak gösterilen tesisi inşaa eder. Bu yatırım Çorum ilinde Kerman Mobilya’nın 3. İstikbal Showroom’udur. 5000 m2 kapalı alana sahip olan tesis Türkiye’de emsalsiz olarak gösterilmektedir.

Türkiye’de örnek gösterilen tesisin bazı görüntüleme ve medya ihtiyaçları vardı . VR TURU ekibi olarak doğru zamanda doğru yerdeydik.

Açıkça söylemek gerekirse tesisin tanıtımı için kullanılacak olan medya içeriklerini üretmek için fazla zorlanmadık. Her açı zaten güzeldi ve tesis göz dolduruyordu.

Proje kapsamında gerek Kerman Mobilya’nın sosyal medya hesaplarında gerekse çeşitli uydu kanallarında yayınlanmak üzere bazı videolar 4K kalitesinde hem drone ile havadan hemde shoow room içerisinde üretildi.

 

Elbette fotoğraf çekmekten de geri kalmadık. Proje kapsamında 808 GB 4k kalitesinde video üretildi. Gerek zaman geçişli videolar gerekse kurumun medya ilişkilerinde kullanması amacı ile  + 10.000′ in üzerinde fotoğraf çekildi.

 

Proje kapsamında VR TURU ekibi 4 gün sahada 3 gün ise ofiste içerikleri düzenlemek için emek sarf etti. Sözü daha fazla uzatmayalım. Ürettiğimiz içeriklerden bazılarını paylaşalım.

TV REKLAMI

SOSYAL MEDYA TANITIM VİDEOSU

 Kerman Mobilya’ya VR TURU ‘nu tercih ettiği için teşekkür ederiz.

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU