DENTİSTİKLAL Diş Kliniği

google streetview, VR

Dentistiklal’i Tanıyalım

Dentistiklal diş hekimi Çağdaş Yakın ve Mehmet Yiğit tarafından 2011 aralık ayında kurulan bir diş kliniğidir. Meslek etiği çerçevesinde en son teknoloji ve yenilikleri takip ederek steril ve huzurlu bir çalışma ortamında hastalarının maksimum konforunu ön planda tutarak oluşturmuş bir klinik olan DENTİSTİKLAL Ataköy’de kurulmuştur.

Peki Dentistiklal VRTURU’nu Neden Tercih Etti ?

Hastalarına gösterdiği özeni çalışma ortamlarına da yansıtan sayılı klinik arasında yer alan Denistiklal bu durumun hastaları içinde önemli olduğununda farkıdaydı fakat bunun için doğru çözümü VR TURU ile tanışana kadar bulamamışlardı.

 

VR TURU servisi ile 360 derece fotoğraflar ile görüntülenen klinik için VRTURU hazırlandı ve Google Haritalara entegre edildi. Artık  DENTISTIKLAL’in müşterileri haritalarda kliniği ararken 360 derece fotoğraflarla klinik hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilecek. Ayrıca paylaştığımız Facebook uyumlu 360 fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşabilecek. Instagram platformuna özel optimize edilmiş video ve fotoğraflarla takipçileri farklı bakış açıları ile Dentistiklal’i görecekler.

Dentistiklal kliniğinin harika bir ekibi var… Bu sinerji kliniğin iç mekanlarına da yansımış. Lafı çok uzatmayalım VRTURU ve fotoğraflarla sizleri baş başa bırakalım.

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU