Kobi VRTURU Paketi – Emelim Çiçek Evi

google streetview

Emelim Çiçek Evi

Emelim Çiçek Evi deneyimini sizlerle paylaşmak istiyoruz.  VRTURU olarak siz takipçilerimize VRTURU KOBİ PAKETİNİ daha önce tanıtmıştık. Emelim Çiçek Evi deneyimini bu kapsamda sizlerle paylaşmak istedik.

Emelim Çiçek Evi Vr Turu olarak bizim faaliyet gösterdiğimiz lokasyonlar içerinde yer alan Muğla / Fethiye’de bulunmakta olan bir Kobi.

VR Turu olarak biz Kobilerin ekonominin can damarı olduğunu farkındayız! Emel Hanım işletmesine değer veren bir kobi işletmecisi olduğunu ekip arkadaşımız kız arkadaşına çiçek alırken tespit etmiş ve VR Turu kobi paketini anlatmış . VR turu servisini inceleyen Emel Hanım işletmesi için servis almaya karar verdi.

Emelim Çiçek Evi’nin VR Turu kobi paketinden sağladığı faydalardan kısaca bahsedelim.

Emelim Çiçek Evi  Google İşletmelerde görünmesine rağmen kendi işletmesi sahiplenmemiştir. Google Yerel Rehber olan VR Turu Emel Hanım’a işletmesini sahiplenmesi için bir danışmanlık hizmeti verdi.

Tabiki bu kadar değil. VR Turu ürettiği 360 derece VR Turu fotoğrafları ile Kobi Paketimizi tercih eden işletmemizi turladı ve Emel Hanım’ın işletmesine dahil etti!  Aşağıda VR Turu ile turlamanız için paylaşıyoruz. !

Ürettiğimiz ve derlediğimiz VR Turu fotoğraf ve videolar ile Emelim Çiçek Evi sosyal medyada müşterilerine yeni nesil medya çözümlerimizle ulaşma fırsatı buldu.

Emel Hanım’a girişimciliği ile ülke ekonomisine katkıda bulunduğu için ve VR Turu Kobi Paketini tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

 

 

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU