Plugco

SEO

Plugco Çorum Teknokent’de faaliyetine devam eden ArgeSim Group‘un önde gelen iştiraklerinden biridir. Özellikle boru test ekipmanları üzerine yoğunlaşmış olan Plugco hakkında daha detaylı bilgiyi bu bağlantıdan edinebilirsiniz.

İhracat odaklı büyüme stratejisi izleyen marka dijital varlığını arama motorlarında güçlendirmek için VRTURU SEO servisini tercih etmiştir. Verilen servis kapsamında anahtar kelime optimizasyonu , belirlenen anahtar kelimeye uygun içerik üretimi , anahtar kelime sıralama takibi , backlink stratejisi oluşturulması gibi hizmetleri VRTURU SEO paketiyle müşterimize sunmaya başladık.

SEO servisi genelde ülkemize çok anlaşılamakta ve şirketler sonuç elde edemedikleri hizmetleri satın almaktadırlar. Biz SEO servisimizi tasarlarken veri ve sonuç odaklı yaklaşımlarla müşterilerimizle empati kurmak, sonuç elde etmek için zaman ve kaynak harcamaktan çekinmediğimiz bir strateji izlemekteyiz. Ayrıca SEO hizmetlerinin sonuçlarının kısa vadede alınamaması min 6 aylık stratejilerin izlenmesi gerekmesi sebebi ile maalesef ülkemizde yeteri kadar anlaşılamamaktadır.

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU