Taç Makina – TAÇMAK

AR -Artırılmış Gerçeklik, Commercial, Drone

Taç Makina Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde 6500 m²’si kapalı olmak üzere, toplam 11.000 m² alan üzerine kurulu tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sahip olduğu modern makine parkı ile, ileri üretim teknolojilerinin kullanıldığı kuruluşumuzda, balık unu ve yağı üretim tesisleri makinalarının üretimi, yurtiçi ve yurtdışı anahtar teslimi balık unu ve yağı tesislerinin kurulması, çimento ve maden sanayi yedek parçaları imali ve revizyon isleri, çelik konstrüksiyon imalat, montaj, ve demontaj işleri, sıvı ve gaz yakıtlı metal ergitme ocakları, düşey ve yatay tip akaryakıt tanklar, mühendislik hizmetleri ve isteğe bağlı makine ve ekipman projelendirme ve imalatları konusunda çalışmaktadır.

Taç Makina ile fuar için kurumsal tanıtım filmi ve cxocARd (artırılmış gerçeklik ) alanlarında çalışma fırsatı bulduk. Kelimeleri fazla uzatmadan ortaya çıkan çalışmaları sizlerle paylaşalım…

 

 

2019 Yılında Da Taç Makina İle Çalışmaya Devam!

Vr Turu olarak 2018’de Taç Makina için hazırladığımız kurumsal tanıtım videosunun bir yenisini de bu sene hazırladık. Yeni kurumsal tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU