Instagram 360 Fotoğraf Destekler mi ?

360 Fotoğraflar farklı kullanıcı deneyimi sağladığı için her geçen gün önemini artırmaktadır. Farklı platformlar 360 fotoğrafların görüntülenmesine olanak vermektedir. Peki Instagram 360 derece fotoğraf destekler mi ? Bu sorunun cevabı teknik olarak hayır !

VRTURU’nun Instagram 360 Derece Fotoğraf Çözümü

Fakat gelişen fotoğraf işleme teknikleri ile 360 derece fotoğrafların özel tekniklerle işlenmesi ile benzer deneyimi biz VRTURU olarak müşterilerimize ve takipçilerimize farklı bir deneyim sunabiliyoruz. Ürettiğimiz 360 derece Instagram’ın karesel formatına göre özel olarak işleyip farklı açılardan daha önceden hiç görmediğiniz deneyimler sunabiliyoruz. Bu alanda sizlerle ürettiğimiz içeriklerden bazı deneyimlerimizi paylaşıyoruz !

 

 

 

 

Bunlar Fotoğraf ! Peki 360 Derece Videolar ?

Instagram uyumlu 360 derece videolar içinde VRTURU olarak çözüm üretebiliyoruz. Ürettiğimiz 360 derece VRTURU fotoğraflarını derleme yolu ile Instagram’a özel videolara çevirebiliyoruz ! Bu konuyu ayrı bir blog yazısında sizleler paylaşıyor olacağız Instagram hesabımıza göz atarsanız farklı bir çok örneği görebilirsiniz !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Customessaywriting

    I have never been able to aford a iPhone the phone Im using a out of date lg phone touch that is broken and hardly works I get bullied and picked on for this please consider,me for this giveaway I followed all rules💜 pastel_unicorn_ink Instagram

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU