Yeni Çorum Stadyum’u Bitmeden Nasıl Doldu !

Yanlış duymadınız 15.000 kişi kapasiteli yeni Çorum Stadyum’u inşaatı henüz bitmeden 20.000 ‘den fazla kişi tarafından izlendi. Biz VR TURU olarak endüstriyel  görüntüleme servisi veriyoruz. Çatı şirketimiz “K-inovasyon”  tarafında sonuç veren Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda VR ( Sanal Gerçeklik ) , AR ( Artırılmış Gerçeklik ) ve Havadan Görüntüleme ( Hava Çekimi ) alanında kısa süre içerisinde özel çözümler sunabilir hale geldik.

Neden Endüstriyel Görüntüleme ?

Yeni Çorum Stadyum’u inşaatı Çakır İnşaat tarafından yapımı devam etmektedir %90’dan fazlası tamamlanan inşaat projesinde gerek şirketin merkeze raporlaması gerekse gelişmelerin daha rahat takip edilip planlanması amacı ile biz ilgili projeyi 12 aydır aylık olarak görüntülemekteyiz. İlk kez bu kadar kapsamlı havadan görüntüleme servisi alan Çakır İnşaat ‘ta en az izleyiciler kadar servisimizden memnun kaldı.

İzleyicilere Nasıl Ulaştık ?

Her ay işimizi tamamladıktan sonra meraklıları ile paylaşmak amacı ile videolar derleyip Youtube Kanalımıza yükledik. Bu süre zarfında stadyum inşaatlarını ve futbolu takip eden özel bir kitle olduğunu fark ettik ! Youtube vasıtası ile farklı forumlara yayılan videolarımız başta Türkiye olmak üzere Almanya, Fransa, Hollanda , Rusya Azerbeycan gibi ülkelerden izleyicilerle buluştu.

Endüstriyel görüntülemesini gerçekleştirdiğimiz Yeni Çorum Stadyumu inşaatı projesi ülkemizde yapılan diğer Stadyum İnşaat projeleri incelediğinde Türkiye’de yapım sürecinde en çok izlenen , takip edilen proje haline geldi.  Projen kapsamında üretilen video içerikler tek bir bağlantı altına sizler için topladık >> burdan ulaşabilirsiniz.

Çorum ilinde şuna kadar yapımı gerçekleşen en büyük inşaat projesi olunca tabiki VR TURU ekibi olarak bu kadar ile kalmadık. Hizmet verdiğimiz süre zarfında Sanal Gerçeklik ve Artılmış Gerçeklik alanında çeşitli uygulamalar gerçekleştirdik. Yeni anlaşma imzaladığımız artırılmış gerçeklik içerik platformu uygulaması olan CXOCARD ile Çakır İnşaatı artırılmış gerçeklik ile tanıştırdık. Yine bu süre zarfında yaptığımız VR TURU  ( Sanal Tur ) demosunu onaylayan Çakır İnşaat ile proje bitiminde VR TURU gerçekleştirmek üzere bir anlaşmaya vardık.

Endüstriyel havadan görüntüleme diye başladığımız Çakır İnşaat tarafından yürütülen Yeni Çorum Stadyum’u inşaatı projesi farklı medya teknolojileri ile Türkiye’nin en kapsamlı olarak görüntülenen projesi olmaya aday ve şimdiden bitmeden doldu !

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU