CXOCARD ile Reseller Anlaşması İmzaladık !

CXOCARD bulut tabanlı içerik yönetim sistemi ile artırılmış gerçeklik alanında servis alabileceğiniz dünyadaki 10 uygulamadan bir tanesi. Snapchat gibi büyük oyuncuların yer aldığı rekabet ortamında video içerikler ile kartvizit , katalog, broşür ,bilboard gibi alanlara yoğunlaşıp rekabetten sıyrılan ve farklı bir kulvarda yoluna devam  CXOCARD ile VRTURU olarak anlaşma imzaladık !  CXOCARD ‘ın Youtube kanalından seçtiğimiz bazı videoları sizlerle paylaşıyoruz !

Ürün Kutuları için

Bir ürün piyasaya sürüyorsunuz diyelim, ürüne olduğu kadar kutusu içinde ciddi kaynak harcadınız ve ürününüze güveniyorsunuz.  Biz ürün kutularınızı hızlı ve makul fiyatlara konuşturabiliyoruz ! Nasıl mı ? Aşağıda paylaştığımız videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz !

Kartvizitler için

Üstüne titrediğiniz bir işiniz var ve gerçekten işinizi hakkı ile yapıyorsunuz. Muhtemelen bir kartvizitinizde vardır değil mi ? Satış ve pazarlama faaliyetlerinde işinizi anlatmak için kurumsal tanıtım videonuzda var. Peki bu videoyu kartvizitinizeden oynatmaya ne dersiniz ? Herkese açık olan CXOCARD uygulamasını müşterilerinizde indirebilir ve sizin kartvizitinizden videonuzu daha sonrada izleyebilir !

Sanırız kartvizitiniz şuan sizi daha anlatmaya başladı ! Muhtemelen müşteriniz ilk kez  artırılmış gerçeklik deneyimini tecrübe etti. Biraz fazla dikkat çektiniz sanırız , işinizede güveniyorsunuz geriye anlaşma yapmak kaldı bizce !

Bu arada bahsetmeyi unuttuk eğer kurumsal tanıtım videonuz yoksa VRTURU olarak biz yardımcı olabiliriz .

Peki Diğer Uygulama Alanları ve Fiyatlar ?

CXOCARD’in uygulama alanı o kadar geniş ki dilerseniz bilboard tasarımlarınızdan dilerseniz kataloglarınızdan artırılmış gerçeklik deneyimini müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Siz yeterki hayal edin ! Gizlilik sebebi ile şuan adını açıklayamasakta Dünyanın önde gelen bir Un Değirmen Makinası üreticisi ile ürettiği makinalar üzerinden bakım onarım videolarının artırılmış gerçeklik teknolojisi ile müşterilerine yüksek gizlilik ve kolaylıkla ulaşması için bir proje yürütüyoruz.

Fiyatlara gelince şuan liste fiyatlarımızı burada gizlilik sebebi ile yayınlayamasakta fiyatlarımız nerdeyse Cep telefonu faturanız kadar nasıl bir paket kullanıyorsunuz bilemiyoruz ama belki dahada ucuz olabilir cep telefonu faturanızdan . Sanırız indikatif bir fiyat aralığı vermiş olduk !

VRTURU Ar-Ge’si

Biz VRTURU olarak AR ( Artırılmış Gerçeklik ) alanında araştırma geliştirme faaliyetleride yürütüyoruz ! Bizim çözümlerimiz daha çok kuruma özel spesifik terzi usulu çözümler maliyetlerimiz bu sebeple yüksek olsada hem Android hem IOS platformları için çözüm üretebilecek kapasiteye sahibiz. CXOCARD ile artırılmış gerçeklik ihtiyaçlarınıza çözüm getiremezsek VRTURU terzi usulu çözümleri ile çözüm üretmemiz mümkün ! Geçmişte hazıladığımız bazı çalışmalara burdan ulaşabilirsiniz ….

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU