VRTURU Instagram Botu ( I-Bot ) Nedir ?

Geliştirdiğimiz Instagram Botu aslında hesabınızda sizin yaptığınız bazı işlemlerin bilgisayarlar tarafından otomatik olarak yapılmasını sağlayan bir tür program. VRTURU I-bot olarak adlandırdığımız ilk stabil versiyon olan beta sürümünü aylardır bazı hesaplarda test ediyoruz olmulu sonuçlar almamız sebebi ile beta versiyonu daha da yaymaya karar verdik. Çatı şirketimiz K-inovasyon’un mühendisleri tarafından hazırlanan I-bot şuan çok basit bir işlemi yerine getiriyor ve tamamen organik.

 

VRTURU Instagram Botu I-bot Ne Yapıyor Peki ?

VRTURU Instagram Botu I-bot çok basit bir işlevi yerine getiriyor . Sizin hesabınızdan postları ( gönderileri )  like ( beğeni ) yapıyor ! Bunu bende yaparım ne var bunda diyenleri duyuyor gibiyiz. Geliştirdiğimiz I-bot beta sürümü verdiğiniz #hashtag ‘e göre günde sizin yerinize 1000 like yapıyor.  Günde 1000 like yapmanız demek nerdeyse bütün gününüzü Instagramda geçirmeniz demek gibi birşey sanırız.

instagram botu

 I-bot Mıknatıs Etkisi

VRTURU Instagram Botu I-bot verdiğiniz #hashtag ‘e göre beğeni yaptığını için hedef kitlenizi bir ölçüdede olsa belirlemenizi sağlıyor. Tek bir # hashtag ilede sınırılı değilsiniz günlük 1000 beğeniyi I-bot özel algoritması belirlediğiniz # hashtaglere göre eşit olarak dağıtıyor. I-bot mıknatıs etkisi ise beğendiğiniz postlar doğrultusunda profiliniz inceleme hisseden meraklıların gelmesi ile başlıyor. Eğer profilinizdeki içerik kalitesi ilgi alanları ile örtüşüyor ise gönderileriniz beğeni almaya başlıyor. Eğer profilinize gelen kullanıcı hesabınızda ilgilendiyse sizi follow etmesi ile sonuçlanıyor.

Hepsi Bu Kadar Mı ?

Aslında Instagram Botumuz I-bot’un farklı özellikleride var fakat mevcut beta sürümünde diğer özelliklerin testlerini henüz tamamlamadığımız için bu özellikler hakkında çok fazla detay veremiyoruz. Fakat beğeni dışında  lokasyon , follow , unfollow , auto-post , download-post , re-post gibi yeni özelliklerin yakın gelecekte yeni versiyonlara ekleneceğini sizlere duyurmak yanlış olmaz.

instagram botu

 

Sonuçlar Nasıl ?

Aslında sonuçlarınızı sizin post kaliteniz, seçtiğiniz hashtag, hesabınızın durumu vs çok etkiliyor. Aylarca çeşitli hesaplarda yaptığımız denemeler sonunda günlük olarak 2-20 arasında follower sayısının arttığını , 7 günlük profil ziyaretlerinin ise %300 ile %1500 arasında arttığını ölçümledik. Post kaliteniz ve sayınız arttıkça daha iyi sonuçların elde edildiğini gözlemledik.

Çatı şirketimiz K-inovasyon’un geliştirdiği EPA serverlarında can bulan I-bot ‘u test etmek için bize ulaşabilirsiniz !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. tolga kocaman

    İ-bot’u test etmek hala mümkün mü?

    1. kivkiv

      mail adresize detayları gönderdik… ilgiliniz için teşekkür ederiz… evet test etmeniz mümkün…

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU