Instagram Takipçi Analizi

Ibot’un  Yeni Özelliği

Instagram takipçi analizi Ibot instagram botunun yeni özelliği. Güvenli serverlarımızda 7/24 çalışan Ibot ‘a yeni özellikler ekledik. Bir önceki versiyonu kulanan kullanıcıların % 95 ‘i memnun kaldı ve servis almaya devam ediyorlar. Ayrıca Ibot beğeni botunun 1 hafta test etmek ücretsiz. Ibot beğen botu hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bu linkten detaylı bilgi edilebilirsiniz.  Bu makalenizde IBot’un yeni özelliklerinden bahsedeceğiz. Bizim müşteri kitlemiz sebebi ile biz daha çok şirketlere hizmet veren bir servisiz. Dolayısı ile edindiğimiz geri bildirimler B2B alanında daha fazla oluyor.

 

 

IBOT ‘un Yeni Özelliği – Instagram Takipçi Analizi

Ibot instagram takipçi analizi sizin belirlediğiniz hesabın takipçilerini analiz edip sizin için özelleştirilmiş bir rapor sunuyor. Sizinde bildiğiniz üzere şirket hesaplarının birçoğunda e-posta, adresi , telefon gibi iletişim bilgileri yer almakta. Bu veriler bir çok şirket için değerli bir durumda ayrıca bu verileri hedeflediğiniz pazardan elde etmek ayrıca daha değerli. Örnek vermek gerekirse sizin müşterilerinizin takip ettiği bir hesap var … Ibot bu hesabın takipçilerinin listesini sizin için alıyor ve bu hesaplarıdaki umuma açık olan şirketin hesabının paylaştığı verileri sizin için bir rapor haline getiriyor.

Ibot – instagram takipçi analizi için hazırladığımız kısa bir animasyon videosu var bunu izleyebilir daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz dilerseniz posta adresimiz info@vrturu.com yada sosyal medya hesaplarımızdan mesaj göndererek biz ulaşmanız mümkün. Biz xisntagram takipçi analizini daha çok pazar araştırması ihtiyacı olan şirketlere öneriyoruz. Özellikle ihracat yapan yada yapmaya hazırlanan şirketler için pazar araştırmalarında kullanabilecekleri değerli bir araç olduğuna inanıyoruz. Örnek raporları paylaştığımız müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler olumlu ve bu doğrultuda servisin pazarlası için çalışmalara hız vermiş durumdayız.

Biz şirket olarak instagram üzerinden programcılıkta kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Özel istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda çözüm üretmeyede açık olduğumuzu belirtmek isteriz. VRTURU ile biz müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ar-ge yapıp yapılan ar-ge ışığında edindiğimiz tecrübelerden servis geliştirme stratejisi ile yola çıkan bir şirketiz. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 VRTURU . Tüm Hakları Saklıdır .
Loading...
VRTURU